Mimar Sinan Desi Alarm

                                                         MİMAR SİNAN EV ALARM SİSTEMLERİ

Mimar Sinan desi alarm; Gelişen teknolojiyle birlikte ev alarm sistemleri çok göz önünde bulunmaya başladı. Gerek ebeveynlerin çocukları için güvenlikleri olsun, gerekse kişilerin evlerini düşünmesi olsun ev alarm sistemleri bayağı insanların merakını cezp ediyor. Evinize kurduğunuz ya da yetkililerin kurduğu alarm sistemleri her halükarda sizi zararlı etkenlerden korumayı amaçlar. Bazı ev alarm sistemleri çift güvenlikli bazıları ise tek güvenliklidir.

Çift güvenliği olan alarm sistemleri genellikle, yangın, su basması, elektrik, ve hırsızlara karşı koruma geliştiren anında sireni devreye sokan bir yapıdadırlar ki bu gerçekten olağan üstü bir özellik. Tek korumalı ev alarm sistemleri ise sadece hırsızlara, yangınlara ya da elektrik kesintilerinden ancak birine cevap verebilir. Böylelikle en çok takılan ve kullanıcılardan olumlu yorum alan ev alarm sistemi kesinlikle çift korumalı güvenliği olan alarm sistemleridir.

Mimar Sinan Desi Alarm Sistemleri

Mimar Sinan Desi alarm sistemleri yaklaşık 1990 yılından beri Türkiye’de bulunmaktadır. Desi alarm sistemleri kablosuz ve profesyonel şekilde isteyenlerle buluşturulmaktadır.  Kablosuz olarak 32 adette kadar arttırılabilir kablolu olarak 6 zone ile istediğiniz kadar paylaştırabilirsiniz. Mimar Sinan Desi alarm sisteminde siren sesi, uzaktan kumanda ve dahili PTT ara özelliği bulunmaktadır. Elektrik kesilmelerine karşın 48 saat dayanabilir bu dayanmalar bu sisteme tanımlı dedektörlerin sayısına göre değişiklik gösterebilir.

Mimar Sinan Alarm Sistemi Kurmanın Faydaları

  • Evinize alarm sistemi kurduğunuzda artık eviniz dışarıdan gelen tepkilere karşı daha savunmalı olacaktır.
  • Evin tamamen güvenliğini sağlamaya çalışan ev alarm sistemleri neredeyse güvenliğin %90’ını sağlarlar
  • Evinizde siz yokken oluşabilecek her hangi bir pürüzle alarm sistemi çalışır ve bunu yok etmeyi amaçlar
  • Uzaktan kumandalı alarm sistemlerinde sizde istediğiniz gibi evinizi ayarlayabilirsiniz
  • Çocukların evde tek kaldığında başına bir şey gelmemesi için görüntülü ev alarm sistemi taktırabilirsiniz.

Mimar Sinan Hırsız Alarmı

Mimar Sinan Hırsız alarmı evlerinizde oluşabilecek hırsızlık, gasp ya da diğer suçlara koruma sağlar. Hırsız alarmları kaliteli markalardan alınmalı, garantisi olmalı ve en önemlisi uyarılara anında tepki vermelidir. Bunlar hırsız alarmını alırken dikkat etmeniz gereken şeylerdir. Hırsız alarmı elektronik bir şekilde çalışır ve siz uyurken, evdeyken ve evde değilken bile size haber gönderir ve siz gelene kadar evinizi koruma altında tutar. Hırsız alarmı son 10 yıl içerinde yaptırılan en çok ev alarm sistemlerindendir. Bu alarm gerçekten her eve lazım olduğunu söyleyen uzmanlar, özellikle de çalışan bireylerin çocukları evde kaldığında yapılması gerektiğini söylüyor.

Mimar Sinan Ev Alarm Sistemleri

Mimar Sinan Ev alarm sistemleri insan hayatını korumak adına yapılmış teknolojik aletlerden biridir. Eğer evlerinizi sizlerde hırsızlarda, gaspçılardan ya da daha önemlisi  kötü felaketlerden (yangın, elektrik kaçağı, su sızıntısı vb.) korumak istiyorsanız evinize alarm sistemi kurmanız gerekebilir. Ev alarm sistemlerini en güzel yanı kurulum esnasında telefonunuzla eşleşen alarm sisteminiz evinizde oluşabilen olağanüstü olaylarda hemen devreye girerek sizi haberdar eder. Elektrik kesintilerinde bazı alarm sistemleri etkilenmez belirli bir süre. 48 saat gibi bir süre alarm sisteminiz çalışabilir elektriksiz.

Böylece sizi mağdur etmemiş olur. Son yıllarda en çok takılan alarm sistemi hırsız alarmıdır. Bu son derece önemli bir konudur zira siz sadece evde yokken değil, evinizin içinde rahatça otururken bile hırsızlar iş başında olabilir ve hırsız alarmı, 7/24 siz evdeyseniz de değilseniz de çalışmaya devam. Alarm taktırırken bir uzmanla görüşmenizde fayda var. Çünkü kendi başınıza alarm taktığınızda alarm sisteminin faydalarını öğrenemeyebilirsiniz. Bu yüzden yetkili bir kişiyle konuşup profesyonel bir işçiden alarm sisteminizi takmasını istemeniz sizin açınızdan daha iyi olacaktır.

Alarm sistemleri sadece olağanüstü zamanlarda değil normal zamanlarda da hayat kurtarın eğer ev alarm sisteminiz yoksa taktırın.